TÜRK NEFROLOJİ DERNEĞİ

Turkish Society of Nephrology

19.Nefroloji Kış Okulu (20-23 Mayıs 2021) Programı

Değerli Üyemiz,

2020 yılında, Covid-19 pandemisi nedeniyle gerçekleştiremediğimiz  “Türk Nefroloji Derneği 19. Nefroloji Kış Okulu”, bu yıl 20-23 Mayıs 2021 tarihleri arasında çevrimiçi (online) düzenlenecektir. Yoğun, yorucu ve stresli günler yaşadığımız, iş dışında evlerimize kapanmak zorunda kaldığımız bu bunaltıcı süreç sonrasında hepimiz için bu toplantının moral kaynağı olması ümidindeyiz.

Nefroloji alanında görev yapan her düzeydeki katılımcının, özellikle pratiğe yönelik eğitim gereksinimleri ve beklentilerinin karşılanacağı şekilde, olgu tartışması, sorun çözümleme gibi interaktif eğitim etkinliklerine de yer verilerek, oldukça kapsamlı bir program hazırlanmıştır. Programa http://nefrolojikisokulu.org/detayli-bilimsel-program-2/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Toplantıya olgu sunarak veya bildiri göndererek aktif katılabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Toplantımız, sizlerin katılımıyla değer kazanacak ve gerçek bir nefroloji okulu olma şansını yakalayacaktır. Bildiri göndermek için son tarihin 15 Nisan 2021 olduğunu unutmayınız. Toplantıya katılımı artırmak için bu duyuruyu çevrenizdeki meslektaşlarınızla paylaşmanız bize güç verecektir.

Yoğun emekle hazırlanan toplantımız için tarihi kaydetmeyi ve kayıt yaptırmayı unutmayınız. Her yerden cep telefonu, tablet veya bilgisayar ekranınızdan bağlanabileceğiniz toplantıda yanımızda olmanız bizlere güç verecektir.

En büyük gücümüz olan sizlerin desteği için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

TND Yönetim Kurulu