TÜRK NEFROLOJİ DERNEĞİ

Turkish Society of Nephrology

Covid-19 ve Böbrek Hastalıkları Deneyim Paylaşım Formu

Değerli Üyemiz

Coronavirus-19 salgını mücadelesi için hepinizin yoğun emek ürettiğinizi biliyoruz. Bu mücadelede başta siz değerli üyelerimiz olmak üzere sağlık çalışanlarının hepsine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerin ve halkımızın can güvenliğinin en önemli önceliğimiz olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Giderek artan Coronavirus-19 vakaları içinde böbrek hastalarının da olmaya başladığını biliyoruz. Daha önce de duyurduğumuz şekilde Coronavirus-19 tanısı konulan böbrek hastalarına ilişkin deneyimlerinizi Türk Nefroloji Derneği çatısı altında bir araya getirmenizi arzu ediyoruz.

Bu amaçla koordinatör olarak atadığımız Dr. Savaş Öztürk ( savasozturkdr@yahoo.com ) ve Dr. Kenan Turgutalp ( k.turgutalp@hotmail.com ) , deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz, oldukça kolay doldurulabilen bir form hazırlamışlardır. Tamamen gönüllük üzerine katılabilecek bu deneyim paylaşımının tarihsel önemi olduğunu düşünüyoruz.

Covid-19 ve Böbrek Hastalıkları Deneyim Paylaşım Formuna:

https://docs.google.com/forms/d/1X1GEJgxJu1iUZSqwK_PF6YpSA_oVeDGU6_tqYSGYtT0/edit linki aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bu platforma katılmak için ilgili arkadaşlarımızla iletişime geçerek form doldurma şifresi talep etmeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla

Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu